פורמולת הרזיה

פורמולת הרזיה

פורמולת הרזיה

אנשים רבים מחפשים פורמולת הרזיה שתסייע להם להוריד במשקל הרבה אנשים מתחילים דיאטה ללא פורמולת הרזיה אבל קצב הדיאטה לפעמים לא מתקדם בקצב שהם רוצים. תופעה שקורית בהרבה דיאטות היא שלאחר ירידה יפה במשקל, פתאום יש עצירה בירידה משקל. אנשים שנמצאים במשטר דיאטות חמור מאוד מצטערים שמצב כזה קורה זה מרגיז מאוד להיות במשטר דיאטה ולמרות זאת המשקל לא יורד במקרה כזה אומרים להם  אנשים מחפשים פורמולת הרזיה לשפר את חילוף החומרים ותגרום להם שוב לרדת משקל.

 

פורמולות הרזיה מפתיעות

יש למשל פורמולות מפתיעות שגורמות להרזיה אחד הגורמים שמעודדים הרזיה הוא קפאין ניתן למצוא בקפה ושוקולד מריר או בתה ירוק אנשים שצורכים את המוצרים האלה מרגישים שההרזיה שלהם מתרחשת בקצב מהיר יותר. יש גם תוספי תזונה כשמכילים קפאין והם נועדו להיות פורמולה להרזיה קפאין מזרז את חילוף החומרים בגוף, ולכן קפאין נמצא בהרבה פורמולות של הרזיה. מחקרים מראים קפאין גורם לשריפה של שומן גבוהה יותר ב 30% מאשר בדיאטה שלא כוללת קפאין.אבל גם לקפה אם יש תופעות לוואי במיוחד אם צורכים אותו ונותנים אותו לגוף באופן פתאומי ברמה גבוהה

 

תופעות לוואי

אנשים שלא היו רגילים לקפאין וצרכו באופן פתאומי כמות גדולה של קפאין, חוו לפעמים תסמינים שונים כמו תסמינים של חרדה, דופק מואץ, שלשולים בחילות או תופעות נוספות שונות. היום רוב המחקרים אומרים שקפאין ודווקא טוב לבריאות, היום מתייחסים לקפאין כאל אנטי אוקסידנט בריא ביותר. ‏ ניתן לומר שקפאין יכול להיות פורמולת הרזיה לא רעה בכלל, נכון שיש תופעות לוואי למי שלא רגיל אבל גם אנשים שלא היו רגילים לשתות קפה או משקאות אחרים שיש בהם קופאין מגלים כי תופעות הלוואי חולפות די מהר. כך שקופאים יכול להיות תוסף מזון טוב לדיאטה ולהיות חלק מפורמולת הרזיה.

 

כדורי דיאטה רפואיים

 

יש גם מי שבוחרים ממש בכדורי דיאטה רפואיים כמו כדור שנקרא קסניקל נמכר בארץ עם מרשם רופא הוא מגביר שריפה של שומנים במערכת העיכול. גם כדורי דיאטה כאלה צריך לקחת במקביל לתפריט של דיאטה, רק לקחת את התרופה לא יגרום לירידה במשקל, צריך גם לאכול תפריט תזונה שגורמת לירידה במשקל. לא כל אחד יכול לקחת כדור דיאטה אבל את הכדור מקבלים מרופא המשפחה הוא מכיר את הרקע הרפואי שלכם ויכול לשקול אם כדאי לתת לכם את התרופה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה מורינגה?
עולם צמחי המרפא מגלגל סכומים עצומים של כסף. ולא לחינם, מדובר על עולם שלם של תוספים ומוצרים שיש בהם...
קרא עוד »
מרץ 04, 2020
כמה דברים שלא ידעתם על CBD ומגוון מוצריו
רבים מאתנו עדיין לא בדיוק מבינים מהו סי בי די, במה הוא שונה מהקנאביס כפי ‎שהוא ולמה ולמי הוא טוב....
קרא עוד »
מרץ 10, 2019
מיהם עצמאים תשושים ולאילו טיפולים הם זכאים
קשישים עצמאים תשושים הם אנשים מבוגרים שמסוגלים לבצע פעולות יומיומיות שגרתיות, אך מפאת גילם המבוגר הם...
קרא עוד »
יונ 24, 2022