ריח שתן בדשא סינטטי

ריח שתן בדשא סינטטי

לפנייה למוהל יש להשאיר פרטים

דשא סינטטי הוא פתרון נפלא. מדובר על מענה שמאפשר לנו לחפות משטחים בצורה נאה ומרשימה, וליהנות ממראה ירוק עד – גם בלי צורך להשקות ולכסח את הדשא. אבל מנגד הדשא הזה עלול לצבור לכלוך ופסולת. והניקיון לא תמיד קל. אבל באמצעות כלים מתאימים וציוד הולם, ניתן לנקות את הדשא הסינטטי באופן יסודי, ולשמור על משטח נקי ונעים לשימוש. אך קיים מפגע של ממש שעלול להטריד אותנו בצורה חמורה. והוא – ריח. ריחות לא נעימים שדבקים במקום מסוים עלולים להטריד אותנו מאוד, ולהפר את שלוות הנפש שלנו. במיוחד אם מדובר על ריח של שתן לדוגמה…

ריח לא נעים שנספג בדשא

אנשים רבים מגלים כי הדשא הסינטטי שלהם ספג ריח לא סימפטי. זה שתן של חיית מחמד או ילד שהרטיב במקום. והתוצאה – דשא במראה נפלא, אך עם ריח דוחה. איך מנקים? מה עושים? העובדה שמדובר על משטח לא חלק, אלא שעיר ובעל סיבים, מביא לכך שהניקיון עשוי להיות מורכב ומאתגר. והריח לגמרי לא ממהר להיפרד מהדשא. אז מה עושים? איך אפשר לנטרל ריחות לא נעימים כמו שתן מהדשא הסינטטי?

פירוק המולקולות בצורה מדויקת

כדי לספק מענה להתמודדויות שכאלו נוצר המוצר המיוחד אשר מוגדר כמיקרוביולוגי. המוצר הזה הינו מוצר ייעודי שהמטרה שלו היא זו – נטרול ומניעת ריחות שתן ממשטחים שונים. המוצר פוגע במולקולות שיוצרות את הריח. ומשנה את המבנה שלהם. לאחר שהמבנה שונה הריח מתנטרל ונעלם. הנה, בעזרת המוצר הרצוי ניתן בקלות רבה להשיג את המטרה ולנטרל בצורה יסודית את הריח – אחת ולתמיד.

ניקוי בהקדם האפשרי

אז במקום לכלות אנרגיות על ניסיונות כושלים, במקום להתמודד עם ריחות לא נעימים וחוסר נוחות בכל עת שיוצאים למרפסת או לחצר, כדאי להכיר את הפתרון הזה כמה שיותר מהר. עם המוצר הזה תוכלו לנטרל את הריח במהירות רבה וללא מאמץ רב. שימוש בהתאם להנחיות מאפשר לנו להסיר את הריחות הלא נעימים מהדשא הסינטטי. כמה טוב שיש פתרון מתקדם ונוח למפגע הריחות. כך אפשר להחזיר את הדשא הסינטטי לשימוש הרצוי.

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment