מהי הדברה ירוקה והאם היא עדיפה על פני הדברה רגילה

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה היא הדברה אקולוגית אשר מיוצרת מחומרים טבעיים שאינם מכילים כימיקלים ולכן היא עדיפה עבור ריסוס הבית, המפעל או המשרד מפני תיקנים ונמלים.

מהי הדברה ירוקה והאם היא עדיפה על פני הדברה רגילה

המגמה היא לא להשתמש בחומרי הדברה שהם מבוססים על כימיקלים וזאת כדי למנוע פגיעה חלילה של הציבור עקב החומרים הללו. המדביר מגיע עטוף כולו עם חליפת מגן ולאחר מכן הדיירים נדרשים להישאר שעתיים בחוץ עד שהחומר שוקע.

כדי להימנע מפגיעה, ההנחיה היא לא לאפשר לתינוקות ולחיות מחמד להסתובב במקום זה כי הם עלולים ללקק בטעות רסיסים של החומר הכימי. רק לאחר ששוטפים את הרצפה בחלוף כמה ימים, אפשר לחזור לשגרה.

הדברה אקולוגית ירוקה

לעומת זאת ההרכב של הדברה ירוקה אינה כוללת כימיקלים, אלא רק חומרי הדברה אפקטיביים שמונעים את הגעתם של המזיקים כמו נמלים ותיקנים. זו הסיבה שקיימת מגמה לביצוע הדברה ירוקה שהיא עדיפה על פני הדברה רגילה.

בשנים האחרונות עלתה מאד המודעות לשמירה על איכות הסביבה. חומרי ההדברה הכימיים מזהמים את הסביבה ולכן המשרד להגנת הסביבה עושה כל שניתן כדי להפחית עד למינימום את השימשו בחומרי הדברה רגילים.

גם ציבור הלקוחות הבינו זאת ולכן מרבית הלקוחות שמזמינים חיטוי רגיל ביתי או משרדי, מעדיפים הדברה ירוקה ולא הדברה רגילה. אפשר לומר שרוב הריסוסים שמבצעים בשנים האחרונות הן של הדברה אקולוגית ולא הדברה כימית.

הדברה כימית ייחודית

יש מזיקים שנגדם לא קיים ריסוס ירוק ולכן אין ברירה אלא לבצע את החיטוי באמצעות כימיקלים ורעלים כמו רעל נגד מכרסמים, פשפשים ומזיקים נוספים שנראים מעת לעת בבתים ובמקומות נוספים.

 

אולי יעניין אתכם גם: חיטוי קורונה

הקפאת ביציות

תופעות בגיל המעבר

גיל המעבר הוא הזמן המסמן את סיום המחזור החודשי שלכן. גיל זה מאובחן לאחר שעברתן 12 חודשים ללא מחזור. גיל המעבר יכול לקרות בשנות ה-

קרא עוד »