טיפים לשימוש בסרום לפנים

מתכננים לרכוש סרום לפנים ותהיו מעוניינים להיות בטוחים כי אתם עושים בו שימוש נכון? אם תדעו כיצד לעשות שימוש בסרום, תוכלו להפיק ממנו את מרב התועלת וכך עור הפנים שלכם יראה טוב יותר מאי פעם, דבר שבוודאי תהיו מעוניינים בו וזאת ללא יוצא מן הכלל. על מנת לסייע לכם עם כך, נשתף במאמר הבא מספר טיפים בנושא.

השתמשו בסרום לפני קרם הלחות

טיפ ראשון בכל הנוגע אל סרום לפנים יהיה לעשות בו שימוש לפני מריחה של קרם הלחות שלכם. כך יהיה ניתן לנעול את הסרום והתוצאות לשיפור העור שלכם תהיינה האפקטיביות ביותר, דבר שצריך לעניין כל אחד מכם בסופו של יום. כמו כן, שימו לב כי אתם עושים זאת גם בשגרת הערב וגם בבוקר.

שלבו את הסרום עם קרמים מתאימים

דבר נוסף שצריך לשים אליו לב כאשר רוכשים סרום לפנים יהיה לוודא כי אתם עושים שימוש בסרום אשר יוכל להשתלב מעולה בשגרת הטיפוח הנוכחית שלכם. נסו לבחון את החומרים הפעילים בו ולראות אם הם כבר קיימים בקרמים אחרים בהם אתם עושים שימוש. כמו כן, תבדקו שאין שום בעיה לשלב את הסרום עם סרום וקרמים בשגרת הטיפוח שלכם. ראו כאן לדוגמה מוצרים ביתיים לטיפול פנים!

בדקו את ההשפעה של הסרום על העור

טרם אתם מורחים סרום לפנים בצורה רגילה, יהיה מומלץ למרוח את הסרום על המרפק וזאת כדי לבחון אם הוא יוצר גירוי או מצב בעייתי בעור שלכם. כך תוכלו לדעת אם יהיה בטוח למרוח את הסרום על הפנים וזאת ללא שום חשש. אז זכרו להיות סבלניים וזאת כדי שתוכלו לעשות שימוש בסרומים ולהפיק מהם את מלוא התועלת בסופו של יום. למה אתם מחכים?

הקפאת ביציות

תופעות בגיל המעבר

גיל המעבר הוא הזמן המסמן את סיום המחזור החודשי שלכן. גיל זה מאובחן לאחר שעברתן 12 חודשים ללא מחזור. גיל המעבר יכול לקרות בשנות ה-

קרא עוד »