הדברת פשפשים – בואו להיפטר מפשפשי המיטה שמציקים לכם בלילה

הדברת פשפשים

לפנייה למוהל יש להשאיר פרטים

כיצד לבחור מדביר פשפשים?

הדברת פשפשים מצריכה מדביר מקצועי, מנוסה ומיומן, מישהו שיכול לסייע לכם להיפטר אחת ולתמיד מפשפשי המיטה המציקים לכולם. מדביר בימינו משתמש במוצרי הדברה ידידותיים לסביבה, כך שאתם מוגנים מפני רעלים מיותרים כשאתם בוחרים במדביר מומחה שידאג להסיר מכם את עול הפשפשים הטפילים מהמיטה החמימה  בכל עונה. אפשר לבקש המלצות למדבירים, אך אפשר להסתפק גם ברישיון העסק, בשיטוט באתר האינטרנט המתאים, בבדיקת תודעת השירות, האדיבות והסבלנות כבר בשיחת הטלפון הראשונה. העיקר – בחרו איש מקצוע בלבד ולא שרלטן, מישהו שיעניק לכם שירות מכל הלב, תעודת אחריות ומקצועיות שאין עליה עוררין.

 

היכן מסתתרים פשפשי המיטה בימים ובלילות?

מסתבר שפשפשי מיטה מגיעים בלילה, לעקוץ, להותיר אותנו עם גירודים בכל הגוף ולהסתלק לדרכם. כדי להילחם בתופעה צריך להדביר לעומק את החרקים שנעים בגודל מילימטר לארבעה כשהם צעירים וחמישה מילימטר כשהם בוגרים.  בהחלט יצורים דורשי מקום ותשומת לב שכולנו נשמח להיפטר מהם אפילו שהם לא מעבירים מחלות, אבל הגירודים…איך אפשר לחיות איתם בשלום? זכרו כי אתם ארוחת העונש של הפשפשים, לכן הם אורבים לכם בכל פינה, מתחבאים מתחת למזרן או בסדין, יונקים מכם את הדם כשאתם ישנים. בבוקר אתם מתעוררים עם עקיצות. היכן הפשפש, אתם שואלים? מסתתר מהר וככל שהוא קטן יותר, כך קשה לתפוס אותו. נסו למצוא אותו בשקע החשמל, בבגד שתלוי על הקולב, בספה, בארון הבגדים. נעקצתם כבר? חושבים שזו הפעם האחרונה שפשפש בר מזל עקץ אתכם בלילה? חשבו שנית! כי פשפש המיטה ממתין בסבלנות ויש לו זמן רב, עד שנה, רק אז ילך לעולמו ויניח אתכם לנפשכם או ימסור אתכם לפשפש אחר. הדברת פשפשים תפתור את הבעיה. רק מדביר מקצועי יחסל אותם כליל.

 

כמה זמן יהיה עליכם לשהות מחוץ לבית לאחר הריסוס?

הידעתם? פשפשי המיטה יטילו 300 ביצים במהלך חייהם. הם אומנם לא יעבירו לכם מחלות, אבל יציקו לכם בלילה כשאתם ישנים וחולמים את חלומכם המתוק. אתם לא צריכים להיעלם מהבית במהלך תהליך הריסוס, הוא יתנדף אחרי שעות בודדות, לכן רק תצטרכו להגיח לבית הקפה הקרוב ולשוב מאוחר יותר לבית נקי מפשפשים, הכל בזכות הדברת פשפשים מקצועית ששמה קץ לכל העקיצות והגירודים.

 

הדברה מקצועית או הדברה עצמית?

הדברה מקצועית כוללת הדברת מזיקים שונים כמו עכברים, מקקים, יתושים, חולדות. אתם לא יכולים להדביר בעצמכם משום שאין לכם הידע הנדרש, החומרים הנחוצים והמיומנות ההכרחית להדברת פשפשים מקצועית. הדברת פשפשים כשלעצמה דורשת מיומנות גבוהה. כדי להצליח במשימת ההדברה בחרו מדביר שיודע את המלאכה. במילים אחרות, אל תנסו בעצמכם להפעיל את מערך ההדברה כשאתם לא יודעים איך לבצע את המטלה על הצד הטוב ביותר.

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment