כדורי הרזיה, פעם והיום

כדורי הרזיה

כדורי הרזיה

לפני שנים לא רבות, כדורי הרזיה היו דרך פופולארית לאבד במשקל. עם התקדמות המחקרים והטכנולוגיה, נוכחנו שלא תמיד כדורי דיאטה בריאים לגופנו וחלק מהמוצרים איבדו מהפופולאריות שלהם ונעלמו מהמדף.

הפופולאריות החדשה של כדורי הרזיה בריאים

בשנים האחרונות, כדורי הרזיה טבעיים הפכו להיות מוצר בטוח לשימוש אשר יעיל בהורדה מאוזנת במשקל. עם התקדמות המחקרים אשר ממפים את המערכות בגוף, תפקודן והקשר שלהן עם מערכות אחרות, נוסף מידע לגבי אילו מההורמונים בגוף שלנו שולטים על העלייה והירידה במשקל, התאבון ותחושת השובע, ולגבי הצמחים אשר מדברים בשפת הגוף במקום להלחם נגדו. כיום, כאשר הם מגובים במחקרים, כדורי הרזיה הפכו לאפשרות בטוחה אשר מספקת תוצאות טובות.

כדורי דיאטה במקביל לשמירה על אורח חיים חיובי

שמירה על אורך חיים בריא אשר מאפשר לגוף שלנו לפעול בצורה המיטבית שלו, היא משימה לא פשוטה לרבים מאיתנו. לעיתים, אנחנו עושים הכל נכון, מתעמלים ואוכלים חלבונים איכותיים, ירקות ופירות וסיבים, אך עדיין מרגישים התנגדות בגוף להורדה במשקל. הסיבות לכך יכולות להיות נעוצות ברמות המתח בגוף, במערכת כלשהי בגוף אשר אינה מתפקדת בצורה מיטבית, ובסיבות שונות אחרות אשר בגינן הגוף מרגיש שעליו לצבור משקל במקום להשילו.

כדורי דיאטה טבעיים אשר עובדים עם הגוף, מאפשרים לו לקיים את התהליכים הטבעיים שלו ומעניקים לו עזרה מבחוץ, דרך שימוש בצמחים טבעיים, כך שהוא יכול להתחזק, להתנקות ולנהל את המשקל בצורה מיטבית.

אורך החיים המערבי כופה עלינו, לעיתים קרובות, התנהלות שמקשה על הגוף להתנהל בצורה טבעית ואופטימלית. צריכה לא מאוזנת של סוכרים ופחמימות היא פופולארית ופוגעת בתפקוד התקין של מערכות הגוף. לעיתים, ככל שננסה להתאזן ולאכול כפי שהגוף שלנו צריך, אורח החיים שלנו, שהוא מהיר ומלא מתחים יותר מבעבר, מקשה עלינו ולעיתים, לא משנה כמה אנחנו עושים הכל ״נכון״, הגוף מתקשה לקבל את הרצון שלנו והירידה במשקל הופכת לאיטית ומתסכלת. כדורי הרזיה טבעיים יכולים לעזור לגוף לחזור לתפקוד אמיתי, כששמירה על אורח חיים בריא במקביל מניבה תוצאות וחדלה להיות מלחמה יומיומית.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תשושי נפש צעירים: כיצד מאבחנים ומהן דרכי הטיפול?
מי שמכיר את המושג "תשושי נפש" בוודאי מדמיין שורה של קשישים שהיכולות הקוגניטיביות שלהן נפגעו. ואכן,...
קרא עוד »
אוג 16, 2019
טיפול בהפרעות קשב וריכוז – הדרך הטבעית
כיום קיימת מודעות מאוד גבוהה לכל הנושא הזה של טיפול בהפרעות קשב וריכוז. לצערנו, מורים ואנשי חינוך...
קרא עוד »
מרץ 16, 2020
ריענון עזרה ראשונה למטפלות
מטפלות שצריכות לעבור ריענון בכל הנוגע להענקת עזרה ראשונה במקרי חירום יכולות לעשות זאת במסגרת קורס...
קרא עוד »
אפר 27, 2021