הסרת קעקועים בלייזר – בחירה טבעית לגוף חלק

ההחלטה – להסיר את הקעקוע מהגוף

כמה נפלא, הגעתם למסקנה שאתם רוצים גוף חלק מקעקועים, אבל מה לעשות שאת גופכם מעטרים שניים שלושה קעקועים חמודים – מזכרת מתקופת הצבא, התיכון, הטיול הגדול או כחלק מהתבגרותכם? אם אתם רוצים להיפטר מקעקוע אחד או יותר יש לכם דרך אחת לעשות זאת והיא הסרת קעקועים באמצעות רופא שעובד עם לייזר. אצלנו ב"טופ לייזר" תיהנו משירות איכותי ומקצועי של הסרת קעקועים בלייזר, כך שאתם יכולים לסמוך בעיניים עצומות על המטפלים במכון שיובילו אתכם בטווח של 15-3 טיפולים לתוצאה המתאימה של הסרת קעקועים לצמיתות, וזאת בלי להותיר כתמים, סימנים, צלקות או כאבים מיותרים.

לפנייה למוהל יש להשאיר פרטים

 

האם הסרת קעקועים בלייזר כואבת?

ובכן, בדיוק כמו שמסירים שיער גוף בלייזר, כך מסירים קעקועים בלייזר. יש תחושת עקצוץ קלה, לא משהו שאי אפשר להתמודד איתו, אבל אם אתם רוצים להסיר כאב לחלוטין, תוכלו לשים משחה מאלחשת וללכת לישון עד לרגע שתהיו דקה אחרי הטיפול.

 

טכנולוגיה מתקדמת

מכשיר טכנולוגי מתקדם של לייזר יאפשר לכם תוצאות מדויקות ולא משנה מה גודל הקעקוע שלכם או מה הצבע שלו. הסרה של קעקוע בלייזר מאפשרת עבודת מדויקת ואסתטית גם באזורים רגישים בגוף, כל צבע קעקוע זקוק לאורך גל אחר, אך כל אורכי הגלים יבצעו את תפקידם על הצד הטוב ביותר עד להסרת הקעקוע מהגוף.

 

פגישת ייעוץ וטיפול מאלחש

בשלב הראשון תגיעו לפגישת ייעוץ ועל הדרך יוסרו כל החששות שלכם כי אתם תבינו בעצמכם שתהליך הסרת קעקועים בלייזר הוא תהליך ידידותי אם מבצעים אותו כהלכה. בשלב השני תמרחו משחה מאלחשת באזור הקעקוע ותידרשו להמתין כארבעים דקות עד שעה. אחר כך תוכלו להיכנס למטפל בלייזר, רופא מומחה ששם לעצמו מטרה לנקות את גופכם מן הקעקוע שעבר זמנו.

 

משך הטיפול – ללא הגבלת זמן

תצטרכו במהלך הפגישה להתאים את סוג הטיפול בהתאם לגודל הקעקוע, לצבעו, למורכבות שלו על גופכם. קחו בחשבון שמספר הטיפולים משתנה מאחד לשני, ולכן אי אפשר לומר בוודאות כמה זמן יימשך הטיפול, אך בהחלט אפשר להבטיח כי תקבלו שירותי טיפולים ללא הגבלה ועד לשלב הסרת הקעקוע מהגוף.

 

למה לבחור ב"טופ לייזר ולא במכון אחר?

ובכן, אנחנו בעד מקצועיות ואיכות ולא מתעסקים במכונים אחרים, אלא במכון שלנו משום שאנחנו יודעים מה השירות המוצע, עד כמה אנשי הצוות מקצועיים ורופאים בהכשרתם, כמה חשוב לבחור שירות אדיב ורגיש של אנשים מביני עניין שינהגו בכם ברכות ויאפשרו לכם לעבור את התהליך בביטחון וללא כל חשש. זה בהחלט טבעי לחשוש לפני צעד פולשני של לייזר, אבל זו הבחירה היחידה והיא הבחירה האולטימטיבית משום שהיא מאפשרת לכם באמצעות מכון "טופ לייזר" טיפול מסור, עדין ורגיש, טיפול שיאפשר לכם גוף חלק במינימום זמן.

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment