איך עובד התהליך של הסרת שיער

תהליך הסרת שיער

היום ניתן למצוא לא מעט אנשים שמתעסקים באופן קבוע בשיער הגוף המיותר שלהם. אידיאל היופי המודרני כולל גברים ונשים חלקי גוף, שיכולים לקפוץ לים או לבריכה בכל רגע נתון, ללא שום צורך בהכנה מוקדמת. בעבר רוב האנשים כלל לא היו מודעים לשיער הגוף שלהם, אך היום מדובר על תופעה שמעסיקה את רוב האנשים בארץ ובעולם. אופציה אחת כדי לפתור את הבעיה, היא להשתמש בשיטות זמניות של הסרת שיער, כמו למשל במקרה של שעווה, קרם להסרת שיער או גילוח. הבעיה היא, ששיטות אלו מצריכות התעסקות ותחזוקה קבועה. מצד שני, ניתן לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר, על מנת ליהנות מתוצאות איכותיות ומהירות יותר, תוך זמן קצר וללא השקעה מיוחדת. חשוב לציין, כי שיטה זו מאפשרת לכל אחד להיפטר משיער הגוף המיותר אחת ולתמיד.

כיצד עובד תהליך של הסרת שיער בלייזר?

חשוב לזכור כי טכנולוגיית הלייזר רק הולכת ומשתכללת עם השנים, בזכות התפתחות הטכנולוגיה והביקוש האדיר למכשירים חדשניים ומשוכללים יותר. המכשירים החדשים למשל, מאפשרים לקצר משמעותית את זמן הטיפול, בזכות כמות הפולסים הגבוהה שהם מסוגלים לייצר בכל שנייה. יש לציין כי מכשירים אלו מאפשרים להתאים את אורך הגל של קרן הלייזר, לצבע העור ולצבע השיער של המטופל. בצורה כזו, ניתן מצד אחד למנוע תופעות לוואי מיותרות כמו כוויות, ומצד שני להבטיח טיפול ממוקד ויעיל יותר לכל מטופל. טכנולוגיית הלייזר פועלת בצורה די פשוטה, כאשר קרן הלייזר שמופקת מהמכשיר נקלטת בשכבת הדרמיס של העור. הקרן נמשכת לתאי המלנין המצויים בזקיק השערה, דבר שגורם להתחממות האזור. כתוצאה מההתחממות, נפגעת ההזנה הדמית דבר שגורם למעשה למותו של זקיק השערה. במידה והזקיק אינו מתאושש, נעצרת צמיחת השיער במקום. לרוב יש צורך במספר טיפולים, על מנת למנוע מהזקיק לחזור ולהתאושש. כמובן שהצלחת הטיפול תלויה בגורמים שונים, בין היתר במרווח מדויק בין הטיפולים ובאזור הטיפול עצמו.

לסיכום, טיפול הסרת שיער בלייזר נחשב לדרך היעילה והמומלצת ביותר, עבור כל מי שמעוניין להיפטר משיער הגוף המיותר שלו אחת ולתמיד. מדובר על דרך בטיחותית, שמתאימה לכל אחד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פטור ממס הכנסה לנכים – כך תשיגו אותו במהירות
תוהים כיצד להשיג פטור ממס הכנסה לנכים? ובכן, תצטרכו להגיש טופס 135, כאשר יהיה ניתן לעשות זאת באופן...
קרא עוד »
דצמ 30, 2021
מתי כדאי להיעזר בעורך דין רשלנות רפואית?
עורך דין רשלנות רפואית הוא איש מקצוע שיוכל לסייע לך אם אתה מתמודד עם תיק רשלנות רפואית. זה עורך דין...
קרא עוד »
אוג 04, 2022
אביזרים לגיל השלישי
בעתיד נצטרך לחשוב על הקשישים ועל צרכיו. אנחנו צריכים לחשוב איך אפשר לתמוך בהם, איך אפשר לתמוך בהם בגיל...
קרא עוד »
דצמ 12, 2022