מי המציא את הויאגרה

הויאגרה פותחה על ידי מחלקת המחקר והפיתוח של חברת פייזר. המטרה המקורית של התרופה הייתה לסייע לחולים שיש להם בעיות של תעוקת חזה ויתר לחץ דם.

לפנייה למוהל יש להשאיר פרטים

גילוי תופעות הלוואי של הויאגרה

במסגרת המחקר קיבלה קבוצה של חולים בריטיים את האופציה להשתמש בכדורים הללו כדי לבחון את האפקטיביות שלהם על נושא לחץ הדם והלב. המטופלים סיפרו כי לכדורים קיימת תופעת לוואי הקשורה לזקפה. לכן מחלקת המחקר והפיתוח בחנה נושא זה לעומק וכך נולדה תרופת הויאגרה. 

עם הייצור, תרופה זו יצרה מהפך בעולם וסייעה לגברים רבים שחוו אין אונות והיה להם רצון עז לשפר את הזקפה כדי ליהנות מיחסי מין מלאים וממושכים.

לאור ההרכב המיוחד וההשלכות של הכדורים הללו, יש לקבל אותם רק באמצעות מרשם מהרופא. חל איסור על נטילת תרופה זו למי שלוקח תרופות להרחבת כלי הדם. 

שימוש בכדורים בייצור מקביל 

על פי כללי הייצור בתחום התרופות, לאורך השנים הראשונות רק הייצרן המקורי פייזר מורשה לייצר זאת. לאחר כמה שנים התרופה הופכת לגנרית ולכן יצרני תרופות נוספים יכולים לייצר את התרופה באופן זהה, תוך שימוש בכל המרכיבים ובכל החומרים הפעילים בדיוק כמו בתרופה המקורית.

הייצור המקביל כולל לא רק כדורים אלא גם סוכריות לעיסה וג'ל וכך כל לקוח יכול לבחור את האופציה הנוחה ביותר עבורו. 

הזמנת החומר הגנרי מחו"ל 

אפשר להזמין באתר האינטרנט את אחת מהאפשרויות הללו (ויאגרה, לויטרה מקורית) וזאת ללא צורך במרשם של רופא. בית המרקחת בהודו מספק לכל לקוח באופן מדויק את התרופה שהזמין בג'ל, סוכריות לעיסה. אם הלקוח בחר באופציה של כדורים, הם יסופקו על פי כמות המיליגרמים שבחר הלקוח ויישלחו בדיסקרטיות מלאה במעטפה אטומה לישראל.

 

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment