בית חולים סיעודי – הזדקנות בכבוד היא יעד ראוי

כל אדם מאיתנו, רוצה להתקיים בכבוד. בין אם מדובר בגיל צעיר מאוד או מבוגר מאוד, תמיד נרצה לקבל את היחס הטוב ביותר. בית חולים סיעודי הוא מקום כזה, שאם מדברים על כבוד לבני אדם, הכי חשוב שהוא יתקיים בו.

לפנייה למוהל יש להשאיר פרטים

בית חולים סיעודי – הזדקנות בכבוד היא יעד ראוי 

כשאדם מזדקן, ברוב הפעמים הוא נוכח בקרב בני המשפחה והאנשים הקרובים אליו. לא תמיד זה כך, ויש פעמים שאנשים שהגיע לגיל זקנה, מובאים על ידי בני משפחתם לבתי חולים סיעודיים ולבית חולים גריאטריים.

תמיד נרצה שהמקום אליו הם הולכים יהיה המקום הטוב ביותר עבורם, כך שהם יוכלו להמשיך את חייהם הלא פשוטים מבחינה פיזית – בכבוד רב.

מהי בעצם גריאטריה? 

גריאטריה (או רפואה גריאטרית), מתמקדת בטיפול בבני אדם זקנים. זה כרוך במניעה, אבחון וטיפול בבעיות בריאות אצל מבוגרים.

רופאים גריאטריים, הם רופאים המתמחים במגוון רחב של בעיות בריאותיות ונושאים חברתיים הקשורים לקשישים. רופאים המתמחים ברפואה גריאטרית, מיומנים בטיפול בחולים קשישים בעיקר. 

הם מאומנים ומוסמכים על ידי רפואה משפחתית או רפואה פנימית. לאחר מכן יש לרופאים גריאטריים הכשרה נוספת ברפואה גריאטרית.

מומחים בטיפול בקשישים 

רופאים המומחים בטיפול בקשישים, רואים את מטופליהם כמכלול. לדוגמא, רופאים גריאטריים, בוחנים את ההיסטוריה הרפואית של המטופל, זאת כדי לקבוע כיצד מחלות או מצבים קודמים בעברו, מתקשרים על מנת להשפיע על הבריאות הנוכחית שלו. 

הם גם קובעים אם למטופלים שלהם יש תמיכה חברתית נחוצה מצד המשפחה, החברים והקהילה; והם מבררים וממליצים על תנאי המחיה. הם גם מעריכים את יכולתו של המטופל לבצע פעילויות בחיי היומיום לשיפור תפקודו במקום, כל זאת בכדי להעניק הזדקנות בכבוד לקשיש.

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment