מהי ארתרוסקופיה ירך?

ארתרוסקופיה של מפרק הירך היא הליך כירורגי זעיר פולשני הכולל החדרת מצלמה קטנה למפרק וצפייה בחלק הפנימי של המפרק דרך חתך קטן. ארתרוסקופיה של מפרק הירך משמשת לטיפול במצבים כגון דלקת פרקים, דיספלזיה של מפרק הירך ואוסטיאוארתריטיס. זה יכול לשמש גם כדי לאבחן בעיות אחרות עם מפרקים ומבנים שמסביב.

ארתרוסקופיה של מפרק הירך היא הליך הכולל ביצוע חתכים קטנים במפרקי הירך והברך, החדרת מצלמה זעירה דרכם והוצאת העצם או הסחוס החולה מהמפרק. הניתוח יכול להיעשות על הירך או הברך תלוי איזה מהם כואב יותר.

חשוב לעשות את הניתוח אצל רופא מנוסה

ההליך יכול להיעשות בדיוק רב יותר מאשר ניתוח פתוח מסורתי מכיוון שהוא מאפשר למנתחים לראות בתוך המפרק מבלי לבצע חתך בו. ארתרוסקופיה של מפרק הירך נמצאת בשימוש באירופה מאז 1998 ואושרה על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי מאז 2005 כחלופה לניתוח פתוח לטיפול בדלקת מפרקים בירך

ארתרוסקופיה של מפרק הירך היא הליך כירורגי המשמש לטיפול בכאבי ירך. זה כרוך בהסרה של סחוס פגום ממפרק הירך. ארתרוסקופיה של מפרק הירך היא פרוצדורה חוץ-חולית שנמשכת כ-30 דקות. זה יכול להיעשות על בסיס חוץ, מה שאומר שאתה יכול ללכת הביתה מיד לאחר הניתוח ולחדש את הפעילות הרגילה שלך בהקדם האפשרי.

תשפרו את היכולת שלכם ללכת

הסיבה הנפוצה ביותר לניתוח החלפת מפרק הירך היא דלקת פרקים במפרק הירך, אך ישנן סיבות אחרות כמו שברים או נמק אווסקולרי של ראש הירך שגם עשויות לדרוש ניתוח זה. אם אתם לא רוצים להמשיך לסבול מכאבים, זה הזמן לבדוק אפשרות לביצוע ארתרוסקופיה ירך על מנת שתוכלו להתמודד עם הקושי הזה בצורה יותר טובה בסופו של דבר.

צרו קשר עם ד"ר ליאור לבר >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך עובד התהליך של הסרת שיער
היום ניתן למצוא לא מעט אנשים שמתעסקים באופן קבוע בשיער הגוף המיותר שלהם. אידיאל היופי המודרני כולל...
קרא עוד »
אפר 22, 2020
רופא מוהל – יתרונות חשובים שכדאי להכיר!
אם נולד לכם תינוק חדש, הרי שאתם כעת האנשים המאושרים בעולם, תוך שתינוק מביא עמו שמחה, רוגע ושלווה לכל...
קרא עוד »
פבר 12, 2019
5 טיפים כיצד לעזור לבני הגיל השלישי
בני הגיל השלישי מתמודדים עם קשיים לא מעטים בחיים שלהם. הם חווים מעבר דרמטי בין חיים של עשייה וערך אישי...
קרא עוד »
יונ 08, 2020