מה גורם לירידה בשמיעה

ישנם מספר גורמים המביאים אדם לירידה בשמיעתו

לפנייה למוהל יש להשאיר פרטים

לקות שמיעה או כבדות שמיעה לעת גיל הזהב נגרמת מהתרופפות עור התוף המלווה בהחלשות השמיעה. בזמן הזקנה הלקות השמיעתית הופכת לחמורה מספיק כדי להזדקק למכשיר שמיעה ייעודי איכותי המותאם אישית לרמת השמיעה ולמבנה האוזן.

לקות שמיעה

לקות שמיעה היא תסמין, שמבטא פגיעה בתפקוד התקין של מערכת השמע.

ישנו רצף של ירידה בשמיעה, לא כל אדם ששמיעתו נפגעת נפגע במידה שווה לאחר

קיים קשר מובהק בין ירידת היכולת השמיעתית לבין העליה בגיל עם מרוצת השנים.

 

יש גם לקויות שמיעה מולדות. חרשות מולדת עשויה להיות בעיה גנטית.

קיימים מקרים של לקות המתבטאת באובדן חלקי או מלא של יכולת השמיעה שנגרמת בעקבות מחלה הפוגעת ביכולת השמיעתית או תאונה במהלך החיים בעקבות גורמים שונים כתוצאה מפגיעה באחד ממרכיבי מערכות השמע בעקבות שמיעת קול בעוצמה דציבלית גבוהה.

 

הקשר בין גיל מבוגר לבין אובדן שמיעה

במחקרים באוזני בעלי חיים ובאוזניים אנושיות של בני אדם מסתבר שאובדן הקשר בין סיבי עצב שמיעתיים לבין תאי שערה מתרחש לפני שמבחינים בירידה בסף השמיעה. .

אובדן שמיעה או ירידה בשמיעה בגילאיים מבוגרים יכולים להקשות על שיחה עם בני משפחה , שיחות בין חברים, שיכולות להיות לא נעימות במיוחד. מאיש שיחה אפשר להפוך בשניות לנטל על שיחה או על כל אינטראקציה חברתית.

 

בזכות המוצרים החדשניים שלנו תחדדו את החושים תאזינו לחיים, למשפחה, לכלבלב, לקולות מרגשים של החברים הקרובים ולכל מה שתבחרו!

 עם התפתחות הטכנולוגיה, נוצרו ופותחו מוצרים להגברת השמע במיוחד בעבור כבדי שמיעה. על מנת לשפר את איכות השמיעה שלהם וכך את איכות החיים שלהם. זהו שינוי משמעותי במיוחד!

 

לשיפור משמעותי באיכות החיים שלכם ושל המשפחה והחברים הקרובים שלכם- בחרו ב- Audiocare Company

אנו בחברת Audiocare  מציעים מגוון רחב של מוצרים למטרת שיפור איכות חייכם, לדוגמה: מגבר אישי Williams sounds, אוזניות לטלוויזיה, Uncategorized, מגבר שמיעה, טלפונים מוגברים, אביזרי תקשורת ואביזרים נוספים.

 

בואו להתרשם ולשפר את השמיעה שלכם ללא היכר!

 

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment