מינרלים באמצעות תוספי מזון – האם זו הדרך היחידה?

מינרלים בתוספי מזון?

כולנו זקוקים לכמות מינימלית של וויטמינים ומינרלים כדי לחיות בצורה בריאה ומאוזנת יותר. רובינו חיים באורח חיים לחוץ ומתוח, אשר כולל בתוכו שעות ארוכות של עבודה במשרד, עמידה בפקקים מייגעים וכמובן הצורך הבלתי נלאה להספיק את כל המשימות ואת כל המטלות שהצבנו לעצמינו. כתוצאה מכך, רובינו נאלצים לוותר על שעות שינה חשובות, לדלג על ארוחות או להסתפק בג'אנק פוד שאולי משכיח מאתנו את תחושת הרעב, אך בשום אופן לא מזין את הגוף בכל החומרים הדרושים שלו לצורך חיים בריאים ומאושרים יותר. רוב האנשים בעולם המודרני לא מצליחים להשיג כמות מינימלית של שעות שינה רצופות ואיכותיות, הם אינם מגיעים למכסת הירקות והפירות הדרושה לגוף שלהם והם נוטים לזלול מזון שלא מעניק להם שום יתרונות בריאותיים. לכן אין זה מפליא כי אנשים רבים מקפידים ליטול תוספי מזון של בלה נטורה, במטרה להשלים את הפערים התזונתיים שלהם.

מינרלים באמצעות תוספי תזונה – יתרונות מול חסרונות

כאמור, בעידן הנוכחי נורא קשה לשמור על אורח חיים בריא ומאוזן, להקפיד על כמו מינימלית של שעות שינה, פעילות גופנית ותזונה בריאה ונכונה. רובינו מעבירים את היום תוך כדי ריצות ממקום למקום וממשימה אחת לאחרת, כך שאנחנו מגיעים לסוף היום עם הלשון בחוץ. בשלב הזה מאוד קשה לחשוב על תזונה בריאה, היות והגוף ביחד עם המוח זועקים לאוכל מנחם ומשמין יותר. כתוצאה מכך, רוב האנשים בעולם המערבי סובלים מחסרים תזונתיים, למרות שבפועל קיים שפע של פירות וירקות שנגישים לכל אחד בכל עונות השנה. היתרון העיקרי של תוספי התזונה הוא הזמינות שלהם. כל אחד יכול לבלוע כמה כדורים ובכך לספק לגוף שלו את כל מה שהוא זקוק לו, לצורך פעילות תקינה וחיונית יותר. מצד שני, מי שמוכן להשקיע בעצמו ובבריאות שלו – עדיף לו לשלב בתזונה היומיומית שלו כמה שיותר פירות, ירקות ועלים ירוקים.

לסיכום, קבלה של מינרלים באמצעות תוספי מזון אינה הדרך היחידה להזין את הגוף שלנו, אך היא ללא ספק הדרך הנוחה והזמינה ביותר. בצורה כזו, כל אחד יכול להעניק לעצמו את כל מרכיבי התזונה הדרושים לו לצורך הרגשה טובה יותר.

קראו גם:

10 דגשים חשובים לפני נטילת ויטמינים

3 סיבות לעבור לתזונה ללא גלוטן

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רשלנות רפואית – תסמונת דאון
רשלנות רפואית היא ביצוע לא תקין או רשלני של הליך רפואי שמוביל לפציעה, נזק או מוות. זה יכול להיות מכוון...
קרא עוד »
נוב 04, 2022
החברה הכי טובה לביטוח בריאות קבוצתי
לא באמת צריך להתעכב על חשיבותו של ביטוח הבריאות, אך אם ישנו משהו שבהחלט כדאי להתעכב עליו הוא על הדרך...
קרא עוד »
דצמ 24, 2018
לא רק גלולה: הכירי יש עוד אמצעי מניעה
כיום יש לא מעט אפשרויות בחירה למניעת הריון. נשים רבות אשר לא מכירות היטס את כלל האפשרויות בוחרות...
קרא עוד »
יונ 21, 2020