כל מה שתרצו לדעת על טיפול בצלוליט

על הצטברות השומן הקרויה "צלוליט", בוודאי שמעתם. אולם, האם שמעתם על אפשרויות הטיפול בצלוליט של הלגה רקנטי https://helga.co.il? במאמר זה, נפרט על 3 טכניקות ייחודיות לטיפול בצלוליט.

לפנייה למוהל יש להשאיר פרטים

אז מה בעצם "צלוליט"?

לצלוליט, יש כינוי נרדף: "אפקט קליפת תפוז". העור מקבל גבשושיות, כתוצאה מהצטברות תאי שומן. בדרך כלל, ביחד עם הצטברות הצלוליט, מגיעה גם עלייה במשקל. אחד ממקומות ההצטברות הכי פחות אהוב על הנשים, הוא הבטן. אולם, יש גם אזורים מיועדים אחרים, כמו: שוקיים, ירכיים, זרועות, ועוד.

אילו סוגי טיפול במצבורי "צלוליט" ניתן לקבל?

  1. טיפול באמצעות טכניקת גלי רדיו:

גלי הרדיו, מפרקים את מצבורי הצלוליט, באמצעות הזרמה של גלי חום. גלי החום, חודרים עמוק אל תוך הרקמות, ומזרימים לתוכן אנרגיה מיוחדת אשר מפרקת את מצבורי הצלוליט.

  1. טיפול באמצעות גלי אולטרה סאונד:

גלי האולטרה סאונד המיועדים לטפל בצלוליט, מתחלקים ל3 רמות. גלי האולטרה סאונד, מסייעים לאזור לנקות את עצמו מרעלים, ומתאי הצלוליט.

  1. פיסול מחדש של הגוף:

איך מפסלים מחדש את הגוף? גורמים לגוף להיראות יפה ומחוטב. כיצד זה נעשה? הפיסול נעשה באמצעות תחבושת מיוחדות. את התחבושות המיוחדות, מניחים על מצבורי הצלוליט בגוף. התחבושות, ספוגים במינרלים מיוחדים, שגורמים לכך שהרעלים בגוף מתנקזים בתוך התחבושות. כך, האזור מתנקה ממצבורי הצלוליט, וחוזר לחיטוב הקודם שלו, קרו כאן מידע נוסף על השיטה https://helga.co.il/2018/03/14/מתיחת-פנים-בלי-סכין-מנתחים/.

תוך כמה זמן ישפיעו הטיפולים?

הטיפולים ישפיעו בדרך כלל, תוך 3 חודשים. לאחר הטיפולים, יחזור לעור גם הברק הטבעי שנהרס בעקבות השינויים שעבר העור עקב הצטברות מצבורי הצלוליט. מומלץ בתקופה שלאחר הטיפול, למרוח על הגוף תכשירים שונים, המכילים וויטמינים החיוניים לשיקום הנזקים בעור.

איך שומרים לתמיד על תוצאות הטיפול?

חשוב לעבור טיפול יסודי ומעמיק, שיסייע לגוף להפטר ממצבורי הצלוליט. אולם, אין זה מספיק. איך תשמרו על העור נקי מהצטברות צלוליט? בדרך כלל, הצטברות הצלוליט נגרמה מתזונה לא מתאימה. לכן, לאחר סיום הטיפול, חשוב לשבת עם תזונאית, ולבנות תזונה מתאימה. תזונה שתמנע הצטברות תאי שומן בגוף.

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment