פיסול אף ללא ניתוח

בטח חשבתם שכשמדובר באף שאתם לא אוהבים יש רק שתי אפשרויות: ללמוד לאהוב אותו כמו שהוא או לבחור לעבור ניתוח אף. אבל מתברר, שיש דרך נוספת לטפל בפגמים הנתפסים באף שלכם מבלי לעבור מתחת לסכין הניתוחים.

לפנייה למוהל יש להשאיר פרטים

 

פיסול אף ללא ניתוח

אמנם פיסול אף ללא ניתוח, עשוי להישמע כמו אוקסימורון, אך ההליך הוא עדות נוספת לכך שמילוי ההזרקה הוא נס של הרפואה האסתטית המודרנית. נכון, ניתן לפסל את האף ולהתחמק ניתוח פולשני, בתנאי שלאף שלכם יש את המאפיינים הנכונים להליך זה.

 

מהו פיסול אף וכיצד הוא שונה מעבודת אף מסורתית?

באופן מסורתי, ניתוח אף הוא ניתוח שמשנה את צורת האף. הליך זה דורש הרדמה וזמן ריפוי ניכר בגלל חבורות ונפיחות, אך התוצאות הן קבועות. מצד שני, עבודת פיסול האף שלכם (או ניתוח אף שאינו כירורגי) נעשה על ידי מחטים קטנות להזריק חומר מילוי או בוטוקס, כדי לשנות את צורת האף ללא ניתוח פולשני.

 

כיצד פועל תהליך הזרקת חומר המילוי לאף לתיקון פגמים?

לפני ההזרקות, משתמשים בקרח כדי להקהות את העור ואז מזריקים אל העור עם חומר המילוי או הבוטוקס, תלוי על מה תחליטו.

המילוי, משמש להסוואת פגמים כמו אף עקום או בליטה על האף, או כדי לתת אשליה שהאף ישר ומעודן יותר. חשוב להבין שלא כל סוגי האף ניתנים לניתוח או לפיסול.

 

חפשו מפסל אף ברשת

אם אתם רוצים למצוא את מפסל האף הטוב ביותר, נסו לברר אחד פידבקים וביקורות ברשת, אודות ומטפל שמצאתם. כך, תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלי את הטיפול המקצועי, האיכותי והטוב ביותר עבור האף שלכם ותמנעו ומפסלים שאינם מתאימים.

 

לחצו כאן למעבר לאתר – מגזין טיפולים אסתטיים – חתך הזהב.

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment