ערכת רצועות התנגדות

ערכת רצועות התנגדות

לפנייה למוהל יש להשאיר פרטים

אחד הפתרונות המעשיים עבור אימוני כושר הוא שימוש באופציה של ערכת רצועות התנגדות וזאת לאור היתרונות הרבים שלה.

ההיצע הנרחב של האימונים באמצעות ערכת רצועות התנגדות יוצרים אימוני כושר בבית וגם מחוצה לו וזאת לבחירתו של המתאמן. הוא יכול לבצע בימים מסוימים את האימונים בבית בדיוק כמו בחדר הכושר ובימים אחרים מחוץ לבית, בפארק, בחצר או בכל מקום אחר.

הגמישות הרבה של אימוני הכושר הגופני באמצעות ערכת רצועות התנגדות מייתרת במקרים רבים את הצורך להירשם כמנוי בחדר הכושר, כיוון שאפשר לבצע תרגילים זהים באמצעות ערכת רצועות התנגדות שיש בהם שפע של אפשרויות ביצוע תרגילים שונים על פי ההנחיות.

ערכת רצועות התנגדות

אפשר לרכוש את הערכות הללו בהתאם למשקלו של המתאמן. קיימות כמה אופציות החל במשקל גוף של 36 ק"ג ועד משקל גוף של 93 ק"ג. באמצעות המתיחות והתנועתיות מצליח המתאמן לבצע את העבודות על שרירים ספציפיים שאותם הוא רוצה לפתח.

בתחילת האימון חשוב לחמם את השרירים באמצעות מתיחות ולאחר פרק זמן מסוים להתמקד בסוג האימון הרצוי כמו אימון שרירי החזה והגב, אימון סיבולת לב ריאה או פעילות אירובית עבור שרירי הליבה.

באמצעות ערכת רצועות התנגדות של דופה אפשר גם לחטב את הגוף. באתר קיימים תרגילים ייעודיים למטרה זו ולכן אפשר להתמקד באופציה זו לאורך פרק זמן מסוים ולבצע את כל התרגילים המומלצים בזה אחר זה. האפקטיביות של ערכת רצועות התנגדות היא מאד מהירה ומשמעותית ולכן אחרי תקופה מסוימת אפשר כבר לראות תוצאות של חיטוב הגוף.

לפי הצורך במהלך האימונים הרגילים אפשר לשלב בעקביות את האימונים שהם ייעודיים לחיטוב הגוף וכך ליהנות מכל העולמות, הן שיפור הכושר והן שיפור הנראות.

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment