רופא מוהל – יתרונות חשובים שכדאי להכיר!

אם נולד לכם תינוק חדש, הרי שאתם כעת האנשים המאושרים בעולם, תוך שתינוק מביא עמו שמחה, רוגע ושלווה לכל בית בישראל.

זה נכון, טיפול בתינוק דורש המון! אבל בסופו של יום, כאשר אתם משכיבים את התינוק בעריסה –  אתם מבנים מהי משמעות החיים.

כאשר תינוק מגיח לעולם, ישנם שמונה ימי המתנה בהם בודקים כי התינוק בריא וחיוני, בעוד שלאחר שמונת הימים, מתקיים בדת היהודית (כיום גם אנשים מדתות אחרות אימצו את המנהג) טקס הברית שנועד גם להכריז על שמו של הרך הנולד, כמו גם כדי לבחור סנדק עבור התינוק וכמובן לבצע את טקס חיתוך העורלה המסמל את הברית בין אברהם לבין אלוהים.

מלבד זאת, מחקרים מצאו כי ביצוע ברית יכולה לסייע למנוע מחלות מין, כמו גם שהיא מחזקת את המערכת החיסונית ומקנה יתרונות רפואיים נוספים.

אבל מה עושים כאשר חוששים?

כיום רבים ההורים אשר חוששים מטקס הברית שכן לצעירנו, ישנם כמה סיפורים אודות פספוס או בעיות שנוצרו לאחר החיתוך. בשל כך חשוב לבחור עבור ביצוע הפעולה בביטחון רופא מוהל. יתרונות של רופא כזה הינם ברורים עבור רבים, בעוד שבין היתרונות:

מקצועיות – רופא מוהל הינו מנתח ואורולוג מקצועי שיועד לבצע את הפעולה במקצועיות.

השגחה – ברית על ידי רופא מוהל מתבצעת בדרך כלל בחדר ניתוח בבית חולים בתל אביב, כך שניטור והשגחה על הפעוט הם חלק מרכזי בביצוע הפעולה.

זיקה לדת – מי שירצה לבצע ברית אצל רופא מוהל אך עדיין לשמור על הטקס, יוכל לבחור איש מקצוע לו זיקה לדת היהודית.

היכן מוצאים רופא מוהל דתי?

כדי למצוא מידע על רופא מוהל, יתרונות של רופא כזה ואיש מקצוע דתי ומנוסה, חשוב להכנס לאתרים העוסקים בתחום הדת, כמו כאלה שעוסקים בבריתות, אמונה, חיפוש סופר סת"ם וחיפוש בעלי מקצוע חשובים בעיר שלכם. 

 

הקפאת ביציות

תופעות בגיל המעבר

גיל המעבר הוא הזמן המסמן את סיום המחזור החודשי שלכן. גיל זה מאובחן לאחר שעברתן 12 חודשים ללא מחזור. גיל המעבר יכול לקרות בשנות ה-

קרא עוד »