איך לבחור חברת הסעה לנכים?

נכים, או כפי שאנו מעדיפים לומר בעלי מוגבלויות, יכולים להגיע לכל מקום בעזרת חברת הסעה לנכים שעומדת לרשותם. כך הם יכולים להתנייד כמו כולם, כל נוח להגיע לאירוע, למסיבה, לבדיקות, לחברים וכן הלאה. הדגשים הבאים יעזרו לבחור את החברה המתאימה ביותר לצורך כך. 

רכבי הסעות נכים מאובזרים 

ישנם בעלי מוגבלויות שיכולים להסתדר עם נסיעה בכלי רכב רגיל. כלומר כל מיניבוס או מונית יכולים להתאים להם. אבל ישנם כאלה שזקוקים לפתרון ייחודי או, מוטב לומר, ייעודי. ככלל, עדיף לבחור חברה שמתמחה בהסעות נכים שמחזיקה צי של רכבים ובהם רכבי הסעות מאובזרים בהתאם. כלומר, מדובר ברכבי הסעות עם רמפה להעלאת כיסא גלגלים, עם מעלון ייעודי ופתרונות נוספים כגון לעיגון הכיסא ושמירת יציבות ובטיחות בזמן הנסיעה. 

חברה מתמחה עם תודעת שירות 

חברת הסעה לנכים כדאי לבחור גם בהתאם לתודעת השירות. זה לא רק רכב הסעות מיוחד, עם מעלון ועם אמצעי עגינה או ייצוב לכיסאות גלגלים. כחלק מהשירות, נדרש נהג אדיב, בעל ניסיון וידע בנהיגה ובתפעול הציוד הנלווה. נהג שיסייע לבעל המוגבלות בעליה לרכב, בצאתו מן הרכב ובכל דבר אחר שנדרש. 

מוניטין ומחיר הוגן, גם שניהם חשובים 

לא נסיים לפני שנציג עוד שני דברים שיעזרו לבחור את החברה המתאימה והטובה ביותר. ראשית, המוניטין. חברה שמתמחה בפתרונות להסעת נכים זו חברה שמרבים להמליץ עליה והלקוחות מלאי שבחים. שנית, עלות השירות. למרות שמדובר בשירות שלא כל חברה להסעות מציעה, אין סיבה שתשלמו יותר מדי. וודאו כי מדובר בחברה אמינה, שנותנת הצעת מחיר הוגנת וסבירה. חברת הסעות RENT A BUS לשירותכם, עם כל פתרונות ההסעה, נהגים אדיבים ומיומנים להסעות כלליות וגם להסעות נכים. 

 

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment