ייעוץ סביבתי – פועלים על פי ההנחיות של המשרד להגנת הסביבה

ייעוץ סביבתי

אם אתם נמצאים בשלבים מתקדמים של תכנון פרויקט עם השפעה סביבתית, זה יהיה נחוץ מצדכם לקבל תחילה ייעוץ סביבתי. כזה שיאפשר לכם להבין בצורה מדויקת מה אתם צריכים לעשות עם הפרויקט שלכם כדי שהוא יוכל לצאת לדרך בצורה חלקה וללא כל בעיה.

במידה ואתם נאלצים להתמודד עם סוגיות סביבתיות כמו מצב הקרקע, פליטת גזים או זיהום סביבתי, זה יהיה נחוץ שיהיו גורמים מקצועיים שיוכלו להעניק לכם את הליווי המקצועי הדרוש על מנת שיהיה לכם ברור לחלוטין שאתם עושים כל מה שצריך על מנת שהכול יוכל להצליח.

איך יכולים לעזור לכם בדיוק?

כשרוצים לקבל אישור מנהל לפינוי קרקע מזוהמת, הכנת תכנית דיגום, סקר היסטורי, תיאום תשתיות ודברים נוספים שמשפיעים על הסביבה, זה יהיה נחוץ לקבל ייעוץ סביבתי שיוכל לאפשר לכם להבין בצורה מדויקת מה אתם צריכים לעשות כדי שכל הפרויקט יוכל להצליח בצורה חלקה.

בעזרתם של מומחי סביבה תוכלו לקבל ייעוץ מקיף שיוכל לאפשר לכם להבין בדיוק מה אתם צריכים לעשות בפרויקט שלכם כדי שהוא יוכל לצאת לדרך בצורה חלקה. זה ללא ספק יהיה חשוב מצדכם לעשות את זה כנדרש ומתוך בחינה מעמיקה של כל הפרמטרים בעניין הזה, כדי שהפרויקט שלכם יצליח.

תנו למומחי סביבה לסייע לכם

אם אתם לא רוצים להקשות על עצמכם יותר מידי עם קידום הפרויקט, אלא לדעת שאתם פועלים על פי כל הדרישות הרגולטוריות של המשרד להגנת הסביבה, זה פשוט יהיה קריטי מצדכם להיעזר בשירותם של גורמי מקצועי שמתמחים באיכות הסביבה. הם כבר יוכלו לעזור לכם ככל שרק נדרש על מנת שתוכלו לסיים עם הפרויקט שלכם בהצלחה.

 

אולי יעניין אתכם גם: פרויקט חוף התכלת

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment