טיפול בצלוליט: כל השיטות להעלמה והסרת צלוליט

צלוליט היא בעיה נפוצה בקרב נשים. אלו בעצם רקמות עור שמצטברות בצורה לא אחידה מתחת לעור וכך, הן יוצרות גבשושיות ומראה לא חלק לעור. 

חשוב להבדיל בין צלוליט לבין קמטים. קמטים נוצרים כתוצאה מהזדקנות של העור וחוסר חיוניות, כך, העור מתקמט ובלה, אולם בצלוליט אין בעיה בעור עצמו אלא במה שמתחתיו – השומן שנצבר בצורה לא אחידה. 

ישנם טיפולים רבים להסרת צלוליט, חלקם יעילים יותר חלקם יעילים פחות, השורה התחתונה היא שבקלות אתם יכולים להיפטר מהשומן הזה, אם כי הוא יכול לחזור שוב ושוב. 

השאלה הגדולה היא ממה נובע הצלוליט והאם אפשר להימנע ממנו? אז המשיכו לקרוא כדי לדעת.

טיפול בצלוליט:

השומן התת עורי המצטבר בצורה לא אחידה, נגרם מכמה סיבות. ראשית, זה עניין גנטי. ישנם נשים שלא חוות בכלל את הצלוליט וישנם כאלו שמגיל מאוד צעיר כבר חוות את הבעיה, הגנטיקה משחקת תפקיד בזה.

שנית, כפי שאתם כנראה יודעים לאישה יש שינויים הורמונליים רבים בעקבות לידות וכדומה, לכן, השינויים ההורמונליים הללו משפיעים על התפקוד של הגוף ובכך מייצרים את השומן התת עורי הזה בצורה לא אחידה שנראה כמו גבשושיות על העור.

אז איך מטפלים בצלוליט? ישנם כמה וכמה שיטות. שיטה נפוצה היא להשתמש בהמסגלי אולטרה סאונד. זהו מכשיר שמכה בגלים על העור ומחמם אותו. כתוצאה מזה, הגוף מזהה את השומן כפסולת תת עורית ומנקה אותה לבד.

שיטה נוספת היא באמצעות המסת שומן בגלי רדיו. גלי הרדיו מזרימים את הדם באותו אזור בצורה מהירה יותר על ידי החימום שלו וזה מסיר את השומן לבד.

שיטה נוספת ודומה היא חליפת וואקום עם מכונה שמעסה את העור וגורמת לדם לזרום טוב יותר ולסלק את הפסולת. 

מעוניינים בפרטים נוספים? לתיאום תור אצל ד"ר רונן גלזינגר >>>

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment