תהליך פונדקאות – כל מה שצריך לדעת

תהליך פונדקאות מיועד עבור זוגות או משפחות חד הוריות וכן עבור כל מי שמבקש להביא ילד לעולם ללא יכולת לעשות זאת בדרך הטבעית. בעיקר עבור זוגות חד מיניים זוהי אחת הדרכים המוכרות ביותר להפוך להורים. במדינת ישראל החוק עדיין לא מאפשר לזוגות אלו להתחיל בהליך פונדקאות מה שמוביל אותם לאופציה הנוספת והיחידה עבורם והיא תהליך פונדקאות בחו"לכיום שתי המדינות העיקריות בהן התהליך מתבצע הן ארה"ב או קנדה.

תהליך פונדקאות בחו"ל

הליך פונדקאות הינו תהליך אשר מלווה בחששות רבים ובמתח נפשי לא מועט. על מנת להקל על עצמנו חשוב להיעזר בסוכנות מומלצת ובעלת ניסיון אשר תלווה את דרכנו. במהלך התהליך האישה הפונדקאית למעשה "תורמת" את הרחם שלה על מנת לגדל ילד עבור זוג שאינו יכול לעשות זאת בעצמו.

מדובר בתהליך לא פשוט כיוון שלא כל אישה יכולה להיות פונדקאית והבחירה באישה הנכונה כוללת מספר לא מבוטל של בחינות ובדיקות. במיוחד כאשר מדובר באישה זרה שאינה חיה בארץ חשוב שהבחינה תהיה אף יותר מדוקדקת וקפדנית בכדי לדעת בבטחה כי בחרתם נכון. כמובן שתהליך מסוג זה, במיוחד כאשר הוא נעשה בחו"ל עולה סכום לא מבוטל של כסף ועבור זוגות רבים מדובר בהשקעה עצומה אך ממש משתלמת.

על מנת לעבור תהליך פונדקאות בשלום ולצאת בידיים מלאות חשוב לבחור בסוכנות אשר תלווה אתכם נכונה.

בחירת סוכנות פונדקאות

תהליך פונדקאות הינו עסק לא פשוט הן מבחינה רגשית והן מבחינה כלכלית. על מנת לעבור אותו בצורה הטובה ביותר מומלץ להיעזר בשירותיה של סוכנות נכונה ומתאימה אשר תהיה לצדכם החל מהשלבים הראשונים ביותר של התהליך ועד הרגע בו תחזרו עם הרך הנולד לבית ותתחילו את חייכם כמשפחה.

הקפאת ביציות

תופעות בגיל המעבר

גיל המעבר הוא הזמן המסמן את סיום המחזור החודשי שלכן. גיל זה מאובחן לאחר שעברתן 12 חודשים ללא מחזור. גיל המעבר יכול לקרות בשנות ה-

קרא עוד »