איך מתכוננים ללימודי רפואה בחו"ל? וכיצד תל אביב מדיקל קולג יכולים לעזור לנו בכך?

כיצד תל אביב מדיקל קולג יכולים לעזור לנו?לימודי רפואה, באופן כללי, הם לימודים קשים, ארוכים, מורכבים. לא כל אחד יכול להתקבל אליהם, וגם מבין אלה שמתקבלים אלה, לא כל אחד שורד אותם וזוכה לעסוק בתחום בסופו של דבר. אחת כמה וכמה, נכון הדבר כשמדובר בלימודי רפואה בחו"ל. לא מדובר של מה בכך. 

לפנייה למוהל יש להשאיר פרטים

צעירים וצעירות רבים בוחרים שלא לנסות להתקבל ללימודי רפואה בישראל, או שהם מנסים ואחרי שהם מגלים שאינם מצליחים, אז הם פונים למסלול של לימודים בחו"ל. שם יש הרבה יותר אופציות, שם קיימות בפניהם אפשרויות שונות, בין אם זה אפשרויות ללמוד במוסדות שונים, בין אם זה אומר שהם יכולים לבחור מוסדות שיקבלו אותם בתנאים הרבה יותר נוחים ומקובלים.

לברורים נוספים באתר תל אביב מדיקל קולג': https://telavivmedicalcollege.co.il/

כיצד מתכוננים ללימודי רפואה במדינה אחרת?

על מנת להתכונן ללימודים בחו"ל, לא משנה אם מדובר על לימודי רפואה בליטא, הונגריה או איטליה, בפרט בעולם הרפואה, יש כמה וכמה חלקים שצריך לעמוד בהם. 

  1. ראשית, יש את העניין של היכרות עם עולם הרפואה. לשם כך אפשר לפנות אל תל אביב מדיקל קולג, מכינה לרפואה ללימודים בחו"ל. כך מקבלים את הכלים הבסיסיים וההכרחיים בשביל להשתלב בלימודים אקדמיים בתחום. 
  2. שנית, יש ללמוד את השפה. באופן טבעי, מרבית הישראלים ירצו ללמוד במדינות דוברות אנגלית או במדינות דוברות שפת האם שלהם (נניח רוסית). אך קיימות גם אפשרויות אחרות ולכן יש ללמוד את השפה המקומית. 
  3. שלישית, יש לקיים את כל התנאים ההכרחיים בשביל להתקבל ללימודים, לקבל ויזת סטודנט ובכלל לבצע את כל מה שנדרש בשביל לעמוד בתנאים ההכרחיים בשביל ליהנות מאיכות חיים סבירה במקום. למשל, מגורים וכדומה. רצוי להקפיד על כך מראש, בשביל להגיע אל יום הלימודים הראשון, מוכנים וללא שום עיכובים שלא לצורך. 

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment