ספות כושר – כך תשתמשו בהן נכון

רוצים לעשות כושר מהבית? אכן, מסתבר כי הבית הוא המקום הבטוח ביותר עבור כולנו, וגם פעילות כושר ניתן לעשות בין כתלי הבית. אבל זאת כמובן במידה והצטיידנו עם אביזרים מתאימים ועם כל הציוד הרצוי. במידה ורכשנו את הציוד נוכל לעשות כושר בצורה יעילה ונעימה בלי לצאת כלל מהבית. ותוצאות? אפשר בהחלט להשיג תוצאות נהדרות בפעילות זו.

לפנייה למוהל יש להשאיר פרטים

 

כיצד משתמשים נכון בספות כושר?

  • כבר במעמד הרכישה חשוב מאוד לקבל הנחיות שנוגעות לשימוש נכון במוצר. היות ושימוש בספת כושר כרוך בהתנגדות ובפעילות מסיבית, המוצר עלול להתבלות ולצבור נזקים עד מהרה. במידה וקבלנו הנחיות ואנו פועלים על פיהם, נוכל לשמור על הספה לאורך זמן וליהנות משימוש תקין וללא תקלות בלתי צפויות. כי ציות להנחיות היצרן תמיד יוכל להאריך את תוחלת החיים של הספה, ולאפשר לנו ליהנות ממנה תקופה ארוכה יותר ללא צורך בהחלפות או תיקונים.
  • כדאי מאוד לקבל הדרכה ממדריך כושר מוסמך שמכיר אותנו. וזאת כדי ללמוד על הגוף שלנו, על היכולות ועל הסיבולת הנוכחית שלנו. כמו כן כדאי לציין את הדגם של ספת הכושר על מנת לקבל הדרכה ייעודית. כך נדע מהו האימון הנוכחי שמתאים לנו לבצע ברמה יומיומית, לאן אנחנו יכולים לשאוף הלאה, וכיצד נדע שניתן להגביר את האתגר ולהקשות על ביצוע התרגילים.
  • חשוב לנו להיות קשובים לעצמנו. זה נכון בכל פעילות כושר, ונכון במיוחד כאשר מדובר על פעילות כושר שאנחנו מבצעים מהבית ללא מדריך שעוקב אחרינו. הקשבה לגופנו תגן עלינו מפני פעילות מוגזמת ותאפשר לנו להעלות את רמת הפעילות בהדרגה מתאימה לפי היכולות שלנו.
  • במידה ויש לנו ספק לגבי תרגיל מסוים חשוב לברר על כך, כדי למנוע נזקים כתוצאה מתרגול לא נכון.

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment