איך צ'י קונג משפר את היציבה

לא מעט אנשים חשים במהלך חייהם כי הם אינם מאוזנים הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. אנשים מעין אלו, בכל גיל, מחפשים את הדרך להשיג יציבות פיזית ונפשית. לא פעם, התורות הסיניות, הן אלה המאפשרות את היציבות הנדרשת עבור אותם האנשים. כך למשל, צ'י קונג, היא תורה סינית המתבססת על יסודות שונים, אשר רלוונטיים להשגת יציבות גופנית ובריאות גופנית. באמצעות תנועות ממוקדות, הרפיה ושחרור של השרירים בגוף, ניתן להגיע למצב של איזון גופני, חיזוק איברים והשגת יציבות לכל אדם בכל גיל. אם אתה חש מעורער מבחינת היציבה שלך ברר פרטים אודות צ'י קונג לשיפור היציבה, ולא משנה בן כמה אתה, אין ספק שכדאי מאוד שתבחן את תורת הצ'י קונג.

לפנייה למוהל יש להשאיר פרטים

מהי שיטת צ'י קונג

שיטת צ'י קונג הינה שיטה אשר יסודותיה יונקים מהרפואה הסינית. שיטה זו דוגלת בריפוי מתוך תנועה אנרגטית. כלומר, באמצעות תנועות שונות, משוחררות ורחבות, מוזרמת אנרגיית הצ'אי בכל הגוף ומסייעת לאיברי הגוף הפנימיים והחיצוניים להתחזק ולהשתחרר. שיטת צ'י קונג מאופיינת בתנועות רחבות ואיטיות, תוך כדי התמקדות מחשבתית בגוף ובאיברי הגוף השונים אשר עליהם מעוניינים להשפיע. לאדם אשר רואה את מבצעי התרגילים מבחוץ, נדמה לעיתים כי מדובר בתורת לחימה כלשהי, אולם, על אף שיסודות השיטה הגיעו מתורת הלחימה הסינית, הרי שמדובר בתנועות היונקות מהמדיטציה ומאפשרות לשרירים בגוף האדם, לאיברים הפנימיים ולאיברים החיצוניים להיות חזקים ובריאים יותר. מידע נוסף תוכלו לשמוע ממייסד מדיקל צ'י קונג בישראל, אמיר פרלמן.

כיצד משפיעה שיטת צ'י קונג על יציבות האדם

לא מעט אנשים אשר מגיעים לגיל בוגר, חשים כי היציבה שלהם נפגעה ובשל כך, הם סובלים מכאבים גופניים כאלה ואחרים. מכיוון ששיטת צ'י קונג היא שיטה איכותית וייחודית המשפיעה באופן אנרגטי על גוף האדם כולו, באמצעות תרגילים שונים איטיים והתמקדות מחשבתית, הרי שבכוחה להשפיע באופן מהותי על חיזוק השרירים שלו ואיבריו הפנימיים והחיצוניים. חיזוק האיברים ושחרור האיברים באמצעות שיטה זו, היא ללא ספק חיונית ורלוונטית עבור שיפור היציבות של כל אדם. מחקרים מוכיחים כי לא מעט אנשים אשר ניסו את השיטה, דיווחו על שיפור ניכר ביציבה שלהם.

קראו גם:

איך טיפול בפרחי באך יכול לעזור לי

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment