רופא מוהל מוסמך במרכז – למי זה מתאים?

ברית מילה נועדה בראשית כדי לקיים את מצוות הברית הקדומה אשר מסמלת את הקשר שבין האל לאדם. מלבד זאת, טקס הברית מקרב בין המשפחה, משמח מאד, מאפשר הכרזה על שמו של הרך הנולד, וכמובן שהוא נועד כדי לבצע את חיתוך העורלה בזמן המתאים.

עם זאת כיום, באמצעות רופא מוהל מוסמך במרכז, רבים יכולים ליהנות מאלטרנטיבה אחרת בעת ביצוע ברית מילה בעוד שרופא מוהל מוסמך, יכול להיות חילוני והוא בדרך כלל אורולוג ורופא מנתח המבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

אבל עבור מי מתאים רופא מוהל מוסמך במרכז? הנה רשימה של הורים מאושרים שיכולים להיעזר בשירות:

זוגות מהקהילה הגאה – אם אתם הורים חד מיניים ואימצתם או הבאתם ילד לעולם. תוכלו להיעזר למען הברית בשירותים של רופא מוהל מוסמך במרכז. רופא מוהל חילוני הוא כזה שיבצע בשמחה רבה את הטקס תוך כינוס המשפחה בבית החולים ובכך חגיגת השמחה באופן אישי ונכון.

עבור חילונים – גם חילונים כמו גם אתאיסטים המבצעים את הברית כדי שהילד לא ירגיש שהוא שונה וגם למען בריאות הרך הנולד, יכולים להיעזר בשירותים של רופא מוהל.

זוגות חששניים – אם אתם חוששים מביצוע הברית על ידי מוהל רגיל ואתם רוצים שהברית תתבצע בית החולים תחת ניטור והשגחה – תוכלו לחפש שירותים של רופא מוהל מוסמך במרכז. את השירותים ניתן למצוא באתרים המציעים שלל בעלי מקצוע כמו סופר סת"ם במרכז, מתקיני מזוזות, ושאר מומחים.

למי שרוצה פרטיות – מי שאינו חפץ בטקס ברית המוני, יוכל לערוך את הברית על ידי מוהל מקצועי עם כמה חברים ובני משפחה קרובים שיגיעו אל בית החולים בו מתבצעת הברית.

לחסכניים – אירוע ברית מילה עלולה לגרור להוצאות של כיבוד, מוזיקה, שכירת אולם אירועים ועוד. מי שרוצה לבצע את הטקס בצורה חסכונית: יוכל לבחור רופא מוהל דתי או רופא מוהל חילוני שיערכו את טקס הברית בצורה מצומצמת וחסכונית.