רופא מוהל חילוני במרכז – מה זה אומר?

אם אתם צריכים לארגן אירוע ברית, ואתם לא מוצאים את עצמכם מתחברים לנושא הדת, המסורת והאמונה – חשוב שתדעו כי אתם לא לבד! בעוד שכיום רבים מההורים אשר מחפשים אלטרנטיבה למוהל רגיל, תוך שישנם כאלה שטקס הברית נראה עבורם אפילו מיותר.

אחת האלטרנטיבות בקיום ברית מילה עבור התינוק הרך, הינה בחירת בשירותים של רופא מוהל חילוני במרכז, בעוד שאיש מקצוע זה הינו אורולוג ורופא ילדים מומחה שיודע לבצע את החיתוך בצורה המקצועית והנכונה ביותר.

כיצד מתבצעת ברית מילה על ידי רופא מוהל חילוני במרכז?

מי שיבחר לבצע את ברית המילה על ידי רופא מוהל חילוני, יוכל לבצע את הבית בתוך בית החולים וזאת על ידי ניטור חיוניות התינוק, ביצוע אלחוש מקומי מקצועי, חיתוך מדויק שנעשה על ידי רופא מנתח, כמו גם מעקב אחר התינוק בכל עת.

עבור מי מתאים השירות?

שירות של רופא מוהל חילוני במרכז, או בכל אזור בארץ, מתאים עבור זוגות חילוניים, אתאיסטים, או אפילו על ידי זוגות מסורתיים שמעוניינים לבצע את הברית לילדים על הצד הבטוח ביותר.

רבים אשר מחפשים אחר השירות, מחפשים מידע באתרים ובפורומים אשר עוסקים באיתור מגוון אנשי מקצוע כמו חזנים, סופר סת"ם במרכז, מתקיני מזוזות, וכן, גם מוהל חילוני או דתי שיבצע בעירם את ברית המילה.

לסיכום, רופא מוהל חילוני במרכז מקנה לרבים אופציה נוספת בקיום ברית המילה ובכך שקט נפשי וחופש בחירה בעת ביצוע ברית לתינוק.