איבדת את השמיעה בעקבות העבודה? האם יש לך עילה לתביעה?

לפנייה למוהל יש להשאיר פרטים

במצב שבו עובד איבד את השמיעה שלו עקב התנאים המצויים במקום העבודה שלו, במרבית המקרים תהיה לו עילה לתביעה, אם כי חשוב לברור כל מקרה לגופו ולברר מהם הגורמים המדויקים שהובילו לפגיעה בשמיעה. את הבירור המדויק ניתן לערוך עם עורך דין לענייני תאונות עבודה העוסק בתחום.

אל תפקירו את הזכויות שלכם ותזכרו שאם אתם כבר מצויים במצב שבו מגיע לכם לקבל כסף בעבור איבוד השמיעה במקום העבודה, אז זה יהיה חיוני שתבחרו לפנות אל עורך דין שתוכלו לסמוך עליו ועל השירות שהוא יציע לכם. זה בוודאי משהו שיוכל לענות על כל הדרישות שלכם ולעזור לכם להתמודד משפטית.

הופכים את ההתמודדות המשפטית לקלה

אתם לא צריכים להתמודד עם תביעה בעצמכם בלבד. בדיוק במקרים כאלו תוכלו לפנות אל עורך דין מנוסה שבקיא בכל הפרטים והדברים שצריך לעשות על מנת להגיש תביעה כנדרש בחוק. כך תוכלו להגדיל את הסיכויים שלכם לקבל פיצוי משמעותית וליהנות מכל הפרטים הללו.

עליכם לדעת שבמקרים מסוימים תוכלו לקבל פיצויים משמעותיים, כך שאם לא הייתם רוצים לוותר על הזכויות שלכם, אז כמובן שיהיה כדאי לכם לחשוב היטב על הדרך שבה אתם בוחרים להתנהל מבחינת הגשת התביעה. זה רק יעזור לכם לגבש את ההחלטה הטובה ביותר בעניין הזה, כך שתהיו בראש שקט לאורך כל הדרך.

אל תוותרו על הזכויות שלכם

גם אם אתם רוצים שאתם מתקשים בתהליך ולוקח זמן עד שאתם מקבלים את הפיצוי שאתם זכאים לו, אל תתנו לדברים לייאש אתכם ותהיו נחושים עם ההתנהלות שלכם. זה רק יעזור לכם ויאפשר לכם להיות הרבה יותר מרוצים עם כל השיקולים שיש לכם בעניין הזה.

כל שאתם צריכים לעשות זה להבין איך בדיוק הייתם רוצים לראות את הפגיעה שלכם בשמיעה מטופלת. אם אתם לא מוכנים לוותר על הפיצויים שמגיעים לכם, אז תפעלו בהתאם וצרו קשר עם משרד עורכי דין כבר בזמן הקרוב, כך שתוכלו לגבש כתב תביעה ולהבין בדיוק איך עליכם להתנהל מבחינה משפטית בתיק הזה.

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

Leave a comment